Wózki warsztatowe z narzędziami – ranking

Wybierając odpowiedni wózek warsztatowy z wyposażeniem należy kierować się kilkoma istotnymi kryteriami. Biorąc pod uwagę ceny wózków możemy znaleźć modele poniżej tysiąca złotych do nawet dziesięciu tysięcy. Po pierwszym przejrzeniu takich ofert można zastanowić się dlaczego różnice w cenach są tak znaczne. Przede wszystkim wynika to z wielkości wózka oraz ilości narzędzi, jakości i trwałości wszystkich elementów oraz marki i jej opinii wśród użytkowników. Za nim szczegółowo rozpoczniemy selekcjonowanie wózków narzędziowych warto określić czy poszukujemy wózka na potrzeby „domowe” czyli do lekkich prac, czegoś uniwersalnego co poprzez korzystną cenę i jakość sprawdzi się zarówno w przydomowym garażu jak i początkującym warsztacie czy nasze wymagania są już na tyle duże, że potrzebujemy czegoś bardzo profesjonalnego. Biorąc pod uwagę wspomniane różnice zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym rankingiem wózków warsztatowych!

  1. Wózek Proxima 220 narzędzi – to połączenie bardzo korzystnej ceny oraz dobrej jakości. Wózek posiada 220 narzędzi, a wśród nich znajdziemy grzechotki w rozmiarach ½”, 3/8” oraz ¼”, nasadki długie i krótkie, różnego rodzaju bity, klucze płaskie, płasko oczkowe, wkrętaki oraz młotki i szczypce. Posiada 6 szuflad z czego 4 są w pełni wyposażone narzędziami, a 2 ostatnie puste gdzie spokojnie zmieszczą się większe narzędzia elektryczne i pneumatyczne. To co różnicuje wózek w swojej grupie cenowej to stalowy blat, który jest odporny na uderzenia kluczy, a także zapewnia możliwość przewiezienia czegoś cięższego. Gumowe ranty otaczające cały wózek podczas przestawiania wózka chronią przed uszkodzeniem czy zarysowaniem samochody znajdujące się w warsztacie. Centralny zamek umożliwia zamknięcie na klucz wszystkie szuflady, dzięki czemu niepożądane osoby nie będą miały dostępu do narzędzi. Ten wózek to zdecydowanie opcja, która spełni wysokie oczekiwania!

2. BGS Technic i ich wózek BGS ECO – niemiecka firma, wysoka jakość. Za wózki BGS Technic trzeba zapłacić nieco więcej, ale popularność i dobre opinie marki dają poczucie niezawodności. W wózku znajdziemy 263 narzędzia, a wśród nich 3 grzechotki w rozmiarach ½”, 3/8” oraz ¼”, nasadki krótkie oraz długie, klucze płaskie, płasko-oczkowe oraz oczkowe gięte, bity, imbusy, wkrętaki, szczypce i młotek. Wózek BGS ECO ma 7 szuflad, 5 tej samej wielkości i 2 ostatnie największe, które zmieszczą narzędzia pneumatyczne czy elektryczne.

3. Wózek BGS Profi to kolejny wózek od BGS Technic. Ma 234 narzędzia, które są dobrane w bardzo przemyślany sposób. Na wyposażeniu wózka znajdziemy 3 grzechotki z nasadki, buty długie i krótkie, klucze płasko-oczkowe, wkrętaki, szczypce, młotki, a także latarkę i chwytak magnetyczny. Wózek ma aż 8 szuflad dzięki czemu bez problemu zmieści duże ilości narzędzi.

4. Wózek warsztatowy Airpress zawierający 447 elementów. Jest to wózek o bardzo dużych rozmiarach, a dzięki dużej ilości narzędzi sprawdzi się zarówno do obsługi aut dostawczych jak i osobowych. Posiada 8 głównych dużych szuflad oraz 8 mniejszych bocznych. Jest to wózek przeznaczony dla osób, które potrzebują wyposażyć swój warsztat w bardzo dużą ilość narzędzi. Znajdziemy w nim 3 grzechotki, nasadki, bity, przedłużki, wkrętaki, klucze płaskie, młotki, szczypce.