DS 3 Crossback
Citroën UŻYTKOWE

DS 3 Crossback

Ikona stylu high-tech

DS Automobiles

DS3 Crossback – zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 3,5 – 4,6 l/100 km, emisja CO2 (wartości uśrednione): 92-110 g /km. Przykładowa kalkulacja – cena katalogowa brutto: 53 000 zł, okres leasingu: 48 miesięcy, wpłata: 0%, miesięczna rata leasingowa netto: 658 zł (zawiera ubezpieczenie Assistance). Szczegóły oferty jak i informacje o pozostałych dostępnych produktach leasingowych oraz pożyczkach znajdą Państwo u Autoryzowanego Dystrybutora Citroëna. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Zawarcie umowy leasingu jest uzależnione od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami leasingodawcy. W celu uzyskania indywidualnej oferty oraz formularza informacyjnego należy się zgłosić do najbliższego salonu Citroëna. Prezentowane informacje zostały podane według stany na czerwiec 2018 r. Model prezentowany na zdjęciu może się różnić od wersji dostępnych w ofercie. Samochody Citroëna podlegają recyklingowi i odzyskowi zgodnie z przepisami dotyczącymi wymogów ochrony środowiska. Demontażu samochodów i zużytych części dokonuje się zgodnie z przepisami o odpadach.

Zainteresowany?
Zapytaj o ofertę
Dane kontaktowe

Polityka prywatności

Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa, (w dalszej części dokumentu zwana „Spółką”) - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (dalej także jako „RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu przygotowania i przedstawienia wyceny lub oferty odkupu Pani/Pana samochodu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych http://www.citroen.pl/zastrzezenia-prawne.html

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi: